Шліфмашина вібраційна Tekhmann TS-350 240Вт платформа 90х245 3000-12000кол/хв 1.4кг — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_851526_PR1
2 055 ₴
1 850 ₴
Двигун потужністю 350 Вт гарантує надійну і безперебійну роботу інструменту, а велика частота вібрації (до 13000 хв-1) забезпечує відмінну якість фінішної обробки.
Міцні затискні важелі забезпечують надійне кріплення абразивного аркуша, який може бути замінений в лічені секунди.
Для тривалої роботи інструментом передбачена фіксація клавіші пуску у робочому режимі спеціальною кнопкою.
Наявність адаптера дозволяє підключити до шліфмашини пилозбірник або пилосос.
Ергономічна конструкція забезпечує комфорт і зручність використання інструменту.
Шліфмашина поставляється в комплекті з абразивним аркушем.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tekhmann |
| Вес | 1.4 кг |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина кабеля | 3 м |
| Додаткові характеристики | однофазний колекторний двигун з подвійною ізоляцією; клас виробу: ІІ; підшипники японської компанії NSK; пластиковий пилозбірник |
| Цвет | чорний з помаранчевим |
| Комплектация | шліфувальна машина; інструкція з експлуатації; гарантійний талон; додаток; пакувальна коробка; аркуш абразивний; контейнер для пилу |
| Напряжение | 220 В В |
| Опрацьований матеріал | метал; дерево |
| Розмір шліфувальної поверхні | 90 x 245 мм |
| Потребляемая мощность | 0.35 кВт при работе |
| Тип | вібраційні |
| Тип платформи | прямокутна |
| Частота колебаний | 12000 кол/хв |
- Цена: 1 850 ₴












