
Витяжка похила Cata, 60см, 1350м.куб/год, Thalassa 600 xgbk, чорний — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_02127211_PR1
21 450 ₴
19 305 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Багатофункціональність
Витяжка оснащена таймером автоматичного вимкнення та індикатором очищення фільтра. Завдяки світлодіодному освітленню, ви будете чітко бачити всю зону приготування їжі, щоб вам було комфортно працювати.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CATA |
| Страна производитель | Испания |
| Уровень шума | 64 дБ |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Фильтр | металлический |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота (макс.) | 117 см |
| Висота (мін.) | 85.5 см |
| Глубина | 31.4 см |
| Диаметр выходного отверстия | 125 мм |
| К- ть швидкостей | 6 |
| К-ть двигунів | 1 двигун |
| Клас гідродинамічної ефективності | A+++ |
| Класс энергопотребления | A+++ |
| Клас ефективності освітлення | B |
| Клас ефективності фільтрації жирів | C |
| Цвет | Черный |
| Максимальная производительность | 1361.3 м³/год л/ч |
| Максимальный уровень шума | 69 дБ |
| Напряжение | 220-240 В В |
| Освещение | SS LED |
| Мощность | 143 Вт Вт |
| Потік повітря за максимальної швидкості | 605 м³/год |
| Потік повітря за мінімальної швидкості | 200 м³/год |
| Річне споживання електроенергії | 14.5 кВтгод |
| Тип вытяжки | похила |
| Тип монтажа | вбудована |
| Тип фільтра повітря | Відведення повітря; Рециркуляція |
| Ширина | 60 см мм |
Информация для заказа
- Цена: 19 305 ₴



