Газонокосарка мережева Gartner ELM-1232 S2 BL 1200Вт 32см 35л 25-50мм 12.4кг — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_852100_PR1
4 680 ₴
4 212 ₴
Газонокосарка електрична Gartner ELM-1232 S2 BL належить до електроприладів, які працюють поза приміщенням. Виріб можна використовувати в побутових умовах для стрижки та косіння газонів трави на присадибних ділянках.
Експлуатація газонокосарки дозволена при максимальній висоті травостою на партерних газонах 5 см, звичайних – 10 см, лучних – 15-20 см. Висота скошування травостою повинна бути на партерних газонах 2-4 см, на звичайних і лучних – 3-5 см.
Пристрій оснащений ротаційним багатолезвійним ножем, а також травозбірником. Конструкція моделі дозволяє регулювати висоту скошування.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gartner |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Газонокосилка |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 12.4 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Выброс скошенной травы | пластиковий травозбірник |
| Дополнительно | безщітковий двигун; Регулювання висоти скошування |
| Цвет | чорний з салатовим |
| Количество установок длины | 3 |
| Максимальна висота скошування | 50 мм |
| Максимальні обороти | 3000 об/хв |
| Мінімальна висота скошування | 25 мм |
| Обсяг мішка | 35 л |
| Мощность двигателя | 1200 Вт |
| Тип двигателя | електричний (мережа) |
| Ширина захоплення | 32 см |
- Цена: 4 212 ₴












