Пральна машина LG фронтальна, 7кг, 1200, A, 44см, дисплей, пара, інвертор, білий — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_F2Y2HS5WE_PR1
21 489 ₴
19 340 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Особливості
Модель створена для компактних приміщень, не жертвуючи місткістю завантаження. Пральна машина підтримує різні програми для бавовни, змішаних і делікатних тканин. Обробка парою сприяє догляду за одягом та зменшенню складок. Інверторний двигун з прямим приводом забезпечує стабільну роботу та знижений рівень вібрацій. Світлодіодний дисплей відображає ключові параметри циклу прання.
Технології
- Inverter Direct Drive
- 6 Motion
- Steam
- Smart Diagnosis
- LG ThinQ
Для кого
- сімей з дітьми
- мешканців квартир
- користувачів з обмеженим простором
- людей, які перуть регулярно
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Класс отжима | B |
| Класс энергопотребления | A |
| Класс стирки | A |
| Тип двигателя | Инверторный |
| Тип загрузки | Фронтальная |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 58 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Количество программ стирки | 10 |
| Пользовательские характеристики | |
| Хлопок | Да |
| Вага в упаковці | 62 кг |
| Высота | 60 см мм |
| Глубина | 44 см |
| Дисплей | Да |
| Додаткові опції | Попереднє прання; без віджиму; вибір швидкості віджиму; вибір температури прання; мобільна діагностика Smart Diagnosis; віддалений старт; відкласти завершення; лише віджим |
| Диаметр загрузочного люка | 30 см |
| Завантаження білизни для прання | 7 кг |
| Звуковой сигнал | Да |
| Змішані / Кольорові тканини | Да |
| Цвет | Белый |
| Колір дверцята | чорний |
| Кут відкриття дверей | 150 º |
| Матеріал ТЕНа | спеціальний сплав нікелюмід |
| Материал бака | надміцний ABS-пластик |
| Матеріал ребер барабана | пластик |
| Об'єм барабана | 42 л |
| Прямий привід двигуна | Да |
| Ручне прання | Да |
| Споживання води при пранні | 43 л |
| Потребление электроэнергии | 0.444 кВт/ год |
| Технологии | 6 Motion |
| Тип | пральна |
| Тип барабана | Бульбашковий |
| Тип дисплея | LED |
| Тип управления | сенсорне; поворотний механізм |
| Швидкість віджиму ( максимальна ) | 1200 об/хв |
| Ширина | 85 см мм |
Информация для заказа
- Цена: 19 340 ₴












