Глечик з кришкою ARDESTO Graphite 1500мл, боросилікатне скло, бамбук, нержавіюча сталь, сірий — Новый
- Нет в наличии
- Код: ERC_AR2615SGB_PR1
449 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Глечик ARDESTO серії Graphite сірого кольору стане окрасою як святкового, так і повсякденного столу. Витончена форма у поєднанні зі знімною кришкою з бамбуку, руків’ям із елегантним вигином та акцентом із нержавіючої сталі сподобається поціновувачам сучасного стилю. Завдяки об’єму 1 500 мл буде ліпшим вибором для сімейних обідів і зустрічей у колі друзів. Глечик виготовлено з екологічного боросилікатного скла, яке вирізняється міцністю і стійкістю до перепадів температури, що гарантує тривале слугування і безпечне використання. Він стане в пригоді для подавання як гарячих, так і прохолодних напоїв. Виріб можна мити в посудомийній машині (крім бамбукової кришки).
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Серый |
| Объем | 1500 мл |
| Пользовательские характеристики | |
| Використання в посудомийній машині | Да |
| Высота | 20 см мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Максимальный диаметр | 13.5 см мм |
| Материал | боросилікатне скло; нержавіюча сталь |
| Материал крышки | Бамбук |
| Особенности | термостійкість: -20…+150 °C |
| Тип | Кувшин |
Информация для заказа
- Цена: 449 ₴









