Набір столових приборів ARDESTO Gemini Marmo, 16 приборів, нержавіюча сталь, пластик, золотисто-білий — Новый
- Нет в наличии
- Код: ERC_AR1916MWS_PR1
568 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Набір ARDESTO Gemini Marmo складається з 16 предметів: ножів, виделок, столових і чайних ложок – 4 шт. кожного виду. Столові прибори виготовлено з якісної нержавіючої сталі 18/0, що гарантує довговічність і стійкість до корозії. Руків’я кожного елемента вкрито пластиком, а сталеву поверхню ретельно відполіровано до дзеркального блиску. Прибори не лише естетично привабливі, але і практичні щодо догляду – придатні до миття в посудомийній машині.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Упаковка | Коробка |
| Состав набора | |
| Вилка столовая | 4 шт |
| Ложка столовая | 4 шт |
| Ложка чайная | 4 шт |
| Пользовательские характеристики | |
| Вилка | 205 мм, 35 г |
| Цвет | золотисто-білий |
| Количество предметов | 16 шт |
| Ложка | 206 мм, 38 г |
| Набір розрахований на кількість персон | 4 |
| Нж столовий | 4 шт |
| Нож | 223 мм, 30 г |
| Особенности | Можна мити в посудомийній машині; Дзеркальне полірування |
| Тип | Набір столових приборів |
| Чайна ложка | 158 мм, 23 г |
Информация для заказа
- Цена: 568 ₴









