
Жорсткий диск WD 8TB 3.5" 5640 256MB SATA Purple Surveillance — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_WD85PURZ_PR1
23 854 ₴
21 469 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Накопичувачі WD Purple призначені для цілодобового запису в системах відеоспостереження. Ці диски розроблені спеціально для систем відеоспостереження, тому вони витримують сильні перепади температур і вібрації обладнання мережевого відеореєстратора. Зазвичай жорсткі диски для настільних комп'ютерів створюються з прицілом на роботу тільки протягом коротких проміжків часу, а не для жорстких умов цілодобової експлуатації в системах відеоспостереження високої чіткості.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | WD |
| Страна производитель | Таиланд |
| Назначение | Для сервера |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 720 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость | 8 ТБ |
| Интерфейсы подключения | SATA |
| Цвет корпуса | Фиолетовый |
| Обсяг буфера обміну | 256 МБ |
| Рабочая температура | 0...+65°C |
| Розміри | 147 x 101.6 x 26.1 мм |
| Сертифікати | CE; FCC; BSMI; VCCI; KC; UKCA; ICES-003/NMB-003; CB-Scheme; UL; TUV |
| Температура зберігання | -40...+70°C |
| Тип | внутрішній |
| Частота обертання шпинделя | 5640 об/хв |
Информация для заказа
- Цена: 21 469 ₴



