
Набір біт і свердел Ryobi RAKDD90 кейс 90шт — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_5132004665_PR1
2 644 ₴
2 380 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
- Ryobi RAKDD90 – якісний набір, який завдяки своєму наповненню вирішує безліч завдань;
- складається з біт і свердл у кількості 90 штук для легкої та якісної роботи з металом, деревом та каменем;
- виготовлені з якісної високовуглецевої сталі, що забезпечує міцність та тривалий термін служби;
- комплект поставляється у пластиковому кейсі із зручною ручкою для перенесення та відділенням під кожен предмет.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ryobi |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Інші інструменти | ключ шестигранний; коронка; магнітний тримач; торцеві насадки; упор для свердління; кейс |
| Біти, (25 мм) | PH2; HEX 4; TX 15; TX 25; TX 20; HEX 3; HEX 5; TX 10; TX 30; TX 27; TX 40; PH1; PH3; PZ1; PZ2; PZ3; 27 шт |
| Біти, (50 мм) | PH2; PZ2; TX25; TX30 |
| Общая длина | 25 мм; 50 мм |
| Кількість у одному наборі | 90 шт |
| Магнітний тримач для біт | є |
| Материал | Сталь |
| Робочий матеріал (застосування) | метал; дерево; камінь; пластмаса |
| Свердла по дереву | 3, 4, 5, 7, 8 мм |
| Свердла по каменю | 4, 5, 6, 8, 10 мм |
| Свердла по металу HSS-TiN | 5 мм; 6 мм; 8 мм; 10 мм; 1.5 мм; 2.5 мм; 4 мм; 6.5 мм; 3 мм; 3.5; 4.5 мм |
| Свердла пір'яні | 16 мм; 12 мм; 19 мм; 25 мм |
| Тип | набір свердел і біт |
| Упаковка | Пластиковий кейс |
Информация для заказа
- Цена: 2 380 ₴



