Шліфмашина полірувальна акумуляторна Ryobi ONE+ R18P-0 18В 125мм 3000-7500об/хв регулювання швидкості 1.8кг без АКБ та ЗП — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_5133004845_PR1
6 856 ₴
6 170 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Машина полірувальна Ryobi R18P-0, акумуляторна ONE+, 18В, 125 мм, рандомна орбіта, регулювання швидкості, solo (без АКБ та ЗП). Потужна полірувальна машина призначена для видалення подряпин та задир, ідеальна для обслуговування автомобілів. Регулювання швидкості дозволяє досягати ідеальних результатів незалежно від того, чи видаляєте ви подряпини, поліруєте поверхню або наносите захисний віск. Складна траєкторія руху підошви, коли обертальний рух поєднується з коливальним, дозволяє уникнути ефекту розводів або затирів, що повторюються. Передня ручка для комфортної роботи. Кріплення насадок Велькро для простої та швидкої їх заміни.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ryobi |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 1.8 кг |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Додаткові характеристики | регулювання швидкості обертання; передня рукоятка |
| Диаметр диска | 125 мм |
| Комплектация | без акумулятора; без зарядного пристрою |
| Максимальна кількість обертів на хвилину | 7500 |
| Напряжение | 18 В В |
| Рівень звукової потужності | 90.5 дБ (А) |
| Тип | полірувальні |
Информация для заказа
- Цена: 6 170 ₴








