Кущоріз акумуляторний висотний Ryobi ONE+ OPT1845 18В 45см крок різу 18мм 4.2кг без АКБ та ЗП — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_5133002523_PR1
6 396 ₴
5 756 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Акумуляторний телескопічний кущоріз Ryobi ONE+ OPT1845 5133002523 призначений для стрижки живоплоту. Має подовжувальний вал, що дозволяє працювати на висоті до 2.9 м. Можливе регулювання кута нахилу ріжучого елемента до 135 °. Насадка HedgeSweep™ дозволяє змітати гілки, що зрізаються в процесі стрижки. Сумісність із ONE+ – один акумулятор підходить до 100 інструментів Збільшено термін служби акумулятора, нижча маса, менший розмір.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ryobi |
| Страна производитель | Вьетнам |
| Состояние | Новое |
| Общие | |
| Вес | 4.2 кг |
| Питание | Аккумулятор |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина ножа | 45 см |
| Комплектация | Інструкція; Картонна упаковка |
| Максимальна товщина гілок | 18 мм |
| Особенности | телескопічна штанга |
| Тип | кущоріз; висоторіз |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип питания | акумуляторний |
Информация для заказа
- Цена: 5 756 ₴










