Сумка для інструменту Ryobi RSSLTB2, 49л, на коліщатках, телескопічне руків'я, поліестер, 30х56х29см — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_5132005345_PR1
3 409 ₴
3 068 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
- Ryobi Сумка для інструментів з коліщатками велика. Місткість 49л. Розрахована на роботу у важких умовах незалежно від того, чи працюєте ви в приміщенні з пилом чи після дощового дня
- Ручка, що висувається, і два коліщатка для зручності транспортування
- Має посилені кишені з поліестеру щільністю 1680 ден, що забезпечують у 3 рази більший термін служби та максимальну стійкість до зносу.
- Сумка виготовлена з матеріалу щільністю 600 ден, що забезпечує її високу довговічність
- Кишені: 3 зовнішніх лицьових кишені, 1 зовнішня тильна відкрита кишеня, 1 бічна кишеня з кожного боку, 8 внутрішніх петель для кріплення інструментів, 4 внутрішніх відкритих кишені, 1 внутрішня кишеня, що закривається
- Сумка оснащена містким основним відсіком, що закриваються на блискавку, і внутрішньою кишенею, що закривається, для зберігання дрібних предметів.
- М'які ручки та ремінь на плечі забезпечують максимальний комфорт під час транспортування.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ryobi |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Сумка |
| Материал | Полиэстер |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.3 кг |
| Высота | 300 мм |
| Длина | 560 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Внутренний объем | 49 л |
| Цвет | жовтий; чорний |
Информация для заказа
- Цена: 3 068 ₴









