Ножиці для трави акумуляторні Ryobi ONE+ RY18GSA-0 18В + насадка кущоріз 20см крок різу 10мм 1кг без АКБ та ЗП — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_5133005764_PR1
4 306 ₴
3 875 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ОСОБЛИВОСТІ
- Новий вдосконалений дизайн пропонує менший та ергономічніший інструмент для зручнішого використання
- Заміна лез без використання інструментів означає, що ви можете легко замінити лезо ножиць на лезо для кущоріза
- Ножиці та кущоріз 2-в-1 - ідеальний універсальний інструмент для догляду за садом
- Леза зі сталі SK5 довше залишаються гострими та забезпечують чудову ефективність різання гілок до 10 мм
- Як частина системи ONE+ для дому та саду, цей інструмент може працювати від будь-якого акумулятора ONE+!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ryobi |
| Страна производитель | Вьетнам |
| Расстояние между ножами | 8 мм |
| Состояние | Новое |
| Общие | |
| Вес | 1.01 кг |
| Питание | Аккумулятор |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина ножа | 20 см |
| Цвет | чорний з салатовим |
| Комплектация | Без акумуляторного блоку; Акумуляторні ножиці; Без зарядного пристрою |
| Максимальна товщина гілок | 10 мм |
| Материал лезвия | Сталь |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Особенности | зміна лез без інструментів |
| Уровень шума | 83.5 дБ(А) дБ |
| Тип | ножиці для трави |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип питания | акумуляторний |
Информация для заказа
- Цена: 3 875 ₴









