Шурупокрут-дриль акумуляторний Ryobi ONE+ HP RPD18C1-1C20G 18В 1х2А·год ЗП 60Нм 450·1700об/хв 0.95кг сумка — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_5133006525_PR1
8 393 ₴
7 554 ₴
Залежно від устаткування, що використовується, він дає можливість обробки широкого спектру матеріалів і завдань. Завдяки крутному моменту 60 Нм і частоті обертання до 1700 об/хв цей дриль забезпечує вражаючу продуктивність. Ідеально підходить для свердління стін, дерева, металу, пластмаси, загвинчування болтів та гайок, а також шліфування та полірування.
Самозатискний патрон діаметром 13 мм (1/2 дюйма) у поєднанні з крутним моментом 60 Нм дозволяє використовувати велике приладдя, що робить інструмент дуже універсальним у різних областях застосування.
Завдяки різним налаштуванням муфти можливе контрольоване загвинчування. 24 налаштування крутного моменту та 2 швидкості, для отримання кращого результату в залежності від різних матеріалів та областей застосування.
Управління напрямом обертання (реверс). Регульований за швидкістю спусковий гачок.
Світлодіодне підсвічування висвітлює робочу зону для кращої видимості.
Свердлить до 300 отворів розміром 13x50 мм у деревині за допомогою одного акумулятора ємністю 2.0 А·год (акумулятор входить до комплекту).
Акумулятори сумісні з інструментами Ryobi серії ONE+ 18В. Це означає, що можна використовувати ті самі акумулятори для всіх інструментів Ryobi серії ONE+.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ryobi |
| Страна производитель | Вьетнам |
| Питание | Аккумулятор |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.95 кг |
| Дополнительные функции | |
| Ударный режим | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 2 а/год |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Звукова потужність | 98 дБ(А) |
| Звуковое давление | 87 дБ(А) |
| Ключові особливості | LED підсвічування робочої області; 24 налаштування крутного моменту |
| Цвет | салатовий |
| Комплектация | зарядний пристрій; акумулятор; сумка; ударний шурупокрут |
| Конструкция | Угловая |
| Макс. діаметр свердління дерева | 38 мм |
| Макс. діаметр свердління каменю | 13 мм |
| Макс. діаметр свердління металу | 13 мм |
| Максимальный крутящий момент | 60 Нм H*m |
| Напряжение | 18 В В |
| Тип | дриль-шуруповерт |
| Тип двигателя | Бесщеточный |
| Тип патрона | самозажимний патрон |
| Частота удаpов | 27200 хв-1 |
| Скорость вращения | 1700 об/хв |
- Цена: 7 554 ₴









