



Пила торцювальна Ryobi EMS254L з протяжкою 2000Вт диск 254мм лазер 16.2кг — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_5133001202_PR1
15 912 ₴
14 321 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
- 2 світлодіоди підсвічування робочої зони для максимальної візуалізації
- Фронтальне розташування напрямних пилкового диска дозволяє працювати впритул до стіни
- Зручні зберігання і транспортування завдяки сверхкомпактной конструкції
- Потужний двигун Потужність 2000 Вт забезпечує швидкість 4500 об/хв
- Додаткові упори для розпилювання великогабаритних заготовок
- Діапазон регулювання кута скоса 50 град. вліво і вправо
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ryobi |
| Страна производитель | Китай |
| Диаметр посадочного отверстия | 30 мм |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 16.2 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | торцювальна |
| Глибина пропилювання | 90 мм |
| Глибина різу при 45º | 200 мм |
| Глибина різу при 90º | 300 мм |
| Длина сетевого шнура | 2.5 м |
| Питание | електромережа |
| Комплектация | пильний диск; струбцина; інструкція; пилка; пилозбірник; ключ; додатковий упор |
| Кут нахилу пилки | 47 ° |
| Мощность двигателя | 2000 Вт Вт |
| Розмір диска | 254 мм |
| Тип | дискова |
| Тип двигателя | Щеточный |
| Функции и возможности | можливість приєднання до пилососа; лазерний покажчик лінії різу для точного пиляння; вбудована робоча підсвітка; захист від випадкового пуску; блокування шпинделя |
| Число ходів на холостому ходу | 4500 |
Информация для заказа
- Цена: 14 321 ₴



