

Кущоріз мережевий Ryobi RHT6160RS 600Вт 60см крок різу 28мм 3.7кг — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_5133003645_PR1
5 203 ₴
4 683 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Потужність Потужність 600 Вт. Довжина лез 60 см. Крок зрізу 28 мм. 5-позиційна регулювання обертаючої основної рукояті. Невелика вага і хороше балансування для зручності користувача. Насадка HedgeSweep ™ дозволяє легко видаляти зрізані гілки.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ryobi |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Общие | |
| Вес | 3.7 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина ножа | 60 см |
| Комплектация | Чохол; Насадка |
| Материал лезвия | алмазна шліфовка |
| Особенности | ріжуча здатність; захист леза |
| Мощность двигателя | 600 Вт Вт |
| Рівень вібрації: похибка (к) | 1.5 |
| Уровень шума | 93.7 дБ(А) дБ |
| Тип | кущоріз |
| Тип питания | електродвигун |
| Холостий хід | 1500 об/хв |
Информация для заказа
- Цена: 4 683 ₴



