

Зарядний пристрій Ryobi ONE+ RC18115 18В 1.5А компактний — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_5133003589_PR1
1 147 ₴
1 032 ₴
Зарядний пристрій Ryobi RC18115 5133003589, ONE+ 18В, компактний, 1.5А.
Зарядний пристрій для літій-іонних акумуляторів, який є частиною системи RYOBI ONE + із понад 200 акумуляторними інструментами * для дому, саду, автомобіля, рукоділля, рукоділля, відпочинку (кемпінг, риболовля, агротуризм) тощо. Компактний зарядний пристрій RC18115 1,5 A RYOBI 18V ONE + ™ швидко заряджає ваші компактні літієві батареї RYOBI.
Компактний дизайн, підходить для всіх літій-іонних акумуляторів RYOBI 18V ONE + , але при цьому швидкий і інтелектуальний. Зарядка 1,5 А дорівнює 1 годині зарядки акумулятора ємністю 1,5 А·год. Світлодіоди показують стан заряду та обслуговування акумуляторів. Інтелектуальна система моніторингу стану батареї оцінює напругу та температуру батареї, забезпечуючи при цьому тривалий термін служби.
Зарядний пристрій призначений для всіх літій-іонних акумуляторів RYOBI 18V ONE + (не входять в комплект).
- Компактний та швидкий зарядний пристрій. Заряджає батарею зі швидкістю 1,5 А/год, що означає, що можна зарядити батарею ємністю 1,5 А/год за годину.
- Зарядний пристрій ONE + сумісний з усіма літій-іонними акумуляторами ONE + 18 В
- Світлодіодні індикатори надають інформацію про стан акумулятора під час зарядки та обслуговування
- Інтелектуальна система моніторингу аналізує напругу та температуру батареї під час зарядки, забезпечуючи максимальну довговічність батареї
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ryobi |
| Страна производитель | Китай |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумуляторів, що заряджаються | 1.5 Ач |
| Індикація зарядки | Да |
| Дополнительно | Постійний контроль і моніторинг температури, напруги батареї |
| Зарядний струм | 1.5 А |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Напряжение | 18 В В |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Совместимость | Ryobi 18В ONE+ |
| Тип | Зарядное устройство |
| Тип акумуляторів, що заряджаються | Li-Ion |
| Тип питания | від мережі |
| Время зарядки | 60 хв час |
- Цена: 1 032 ₴



