


Верстат свердлильний Ryobi RDP102L 390Вт D13мм 510-2430об/хв 0-45° лазер 21.2кг — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_5133002855_PR1
13 517 ₴
12 165 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Свердлильний верстат RYOBI RDP102L - висвердлює отвори діаметром до 13 мм у деревині, пластику, сталевих та алюмінієвих листах. Устаткування необхідне для реалізації гаражних і побутових операцій у навчальній справі, серійному виробництві
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ryobi |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Общие параметры | |
| Вес | 21.2 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Діаметр патрона | 13 |
| Діапазон оборотів шпинделя | 510 |
| Комплектация | станина; патрон; ключ |
| Кіл-ть швидкостей | 5 |
| Максимальна глибина свердління | 50 мм |
| Особенности | вбудований лазер; чавунна основа знижує рівень вібрації і підвищує точність роботи; регульований обмежувач глибини свердлення; можливість свердління під кутом 0-45 градусів |
| Мощность | 390 Вт Вт |
| Назначение | для точного свердління отворів |
| Розмір робочого столу | 195 х 165 |
| Уровень звукового давления | 57.5 дб (А) |
| Рівень звукової потужності | 70.5 дб (А) |
| Тип | верстат свердлильний |
| Тип патрону | ключовий |
Информация для заказа
- Цена: 12 165 ₴



