Шурупокрут-дриль акумуляторний Ryobi ONE+ RDD18-2C415S 18В 1х4А·год 1х1.5А·год ЗП 52Нм 450·1750об/хв 1.3кг сумка — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_5133005612_PR1
8 728 ₴
7 855 ₴
2 швидкісний редуктор дозволяє ефективно працювати з різними матеріалами.
24 положення муфти регулювання крутного моменту, для роботи з кріпленням різного розміру, що дозволяє легко і рівномірно загвинчувати шурупи.
LED підсвічування робочої області для покращення точності роботи.
Акумулятори, що входять до комплекту, ємністю 1.5 А·год та 4.0 А·год дозволяють використовувати шурупокрут-дриль акумуляторний Ryobi RDD18-2C415S без проводів, тому не потрібно турбуватися про кабелі та подовжувачі.
Акумулятори сумісні із усіма інструментами Ryobi серії ONE+ 18В. Це означає, що можна використовувати ті самі акумулятори для всіх інструментів Ryobi серії ONE+.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ryobi |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.1 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 4 а/год |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Звукова потужність | 101 дБ(А) |
| Звуковое давление | 90 дБ(А) |
| К-сть акумуляторів | 2 шт |
| Ключові особливості | LED підсвічування робочої області |
| Цвет | салатовий |
| Комплектация | акумулятор - 2шт; зарядний пристрій; сумка; двостороння біта; шуруповерт-дриль |
| Макс. діаметр свердління дерева | 38 мм |
| Макс. діаметр свердління металу | 13 мм |
| Максимальный крутящий момент | 52 Нм H*m |
| Напряжение | 18 В В |
| Тип | дриль-шуруповерт |
| Тип двигателя | Щеточный |
| Тип патрона | самозажимний патрон |
| Час зарядки від мережі | 60 |
| Скорость вращения | 1750 об/хв |
- Цена: 7 855 ₴











