Пила шабельна акумуляторна Ryobi ONE+ RY18PSA-0 18В пропил 80мм хід 20мм 0.9кг без АКБ та ЗП — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_5133004594_PR1
5 296 ₴
4 766 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
18В ONE + шабельна пила для саду полегшує роботу по підрізуванні гілок кущів і дерев. Максимальна ріжуча здатність 80мм ідеально підходить для тонких і середніх гілок. Вбудований упор гарантує, що ви не втратите контроль навіть після того, як гілка відпиляна. Мала вага і компактний дизайн знижують втому і дозволяють працювати протягом тривалого часу. Поставляється c полотном 8 TPI.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ryobi |
| Страна производитель | Вьетнам |
| Вес | 0.9 кг |
| Питание | Аккумулятор |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | шабельна |
| Глибина пропилювання | 80 мм |
| Комплектация | пилкове полотно; пилка |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Тип | ручна |
| Тип двигателя | Щеточный |
| Число ходів на холостому ходу | 2600 |
Информация для заказа
- Цена: 4 766 ₴








