Пила торцювальна Ryobi EMS305RG з протяжкою 2200Вт диск 305мм лазер 20.7кг — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_5133002861_PR1
18 782 ₴
16 904 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
- Лита алюмінієва станина для максимальної точності і надійності
- Пильний диск з 48 зубами забезпечує фінішне якість пропилу
- Два світлодіоди підсвічування робочої області
- Дозволяє робити поперечний різ з перетином 110х300мм при вертикальному диску
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ryobi |
| Страна производитель | Китай |
| Диаметр посадочного отверстия | 30 мм |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 20.7 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | торцювальна |
| Питание | електромережа |
| Комплектация | пильний диск; струбцина; пилозбірник; ключ; додатковий упор |
| Кут нахилу пилки | 45 ° |
| Кількість ріжучих роликів | 48 шт |
| Оберти двигуна | 5000 об/хв |
| Мощность двигателя | 2200 Вт Вт |
| Похибка рівня звукового тиску | 3 дБ (А) |
| Похибка рівня звукової потужності | 3 дБ (А) |
| Розмір диска | 305 мм |
| Розмір пропилу 90 ° | 110 |
| Уровень звукового давления | 95.5 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | 111 дБ (А) |
| Тип | дискова |
| Функции и возможности | лазерний покажчик лінії різу для точного пиляння; вбудована робоча підсвітка |
| Ширина різу 45 ° | 70 мм |
Информация для заказа
- Цена: 16 904 ₴









