Рюкзак для інструменту Ryobi RSSBP1, 25л, поліестер 600D — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_5132005343_PR1
2 285 ₴
2 056 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Оснащений внутрішнім відділенням для ноутбука з м'якою підкладкою та регульованим ремінцем. Дві внутрішні кишені і одна кишеня з блискавкою. Комплектується двостороннім органайзером для ручного інструменту. Рюкзак виготовлений з поліестеру 600 ден і має посилені кишені з поліестеру щільністю 1680 ден, що забезпечують у 3 рази більший термін служби та максимальну стійкість до зношування. М'які плечові ремені забезпечують максимальний комфорт під час транспортування
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ryobi |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Ткань |
| Тип | Рюкзак |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 470 мм |
| Длина | 165 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Грузоподъемность | 20 кг |
| Дополнительно | водостійке дно; м'які ручки |
Информация для заказа
- Цена: 2 056 ₴











