Шурупокрут-дриль акумуляторний Ryobi ONE+ RDD18-1C20S 18В 1х2А·год ЗП 52Нм 450·1750об/хв 1.1кг сумка — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_5133005519_PR1
7 067 ₴
6 360 ₴
2 передачі для керування максимальною швидкістю для різних завдань. 24 положення муфти регулювання крутного моменту, для роботи з кріпленням різного розміру, що дозволяє легко і рівномірно загвинчувати шурупи. Світлодіодне підсвічування робочої області для покращення точності роботи.
Свердлить до 220 отворів розміром 13x50 мм у дереві або до 600 вкручених гвинтів 4x32 мм за допомогою одного акумулятора ємністю 2.0 А·год (акумулятор входить до комплекту).
Акумулятори сумісні з інструментами Ryobi серії ONE+ 18В. Це означає, що можна використовувати ті самі акумулятори для всіх інструментів Ryobi серії ONE+.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ryobi |
| Страна производитель | Вьетнам |
| Питание | Аккумулятор |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.1 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 2 а/год |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Ключові особливості | LED підсвічування робочої області; 24 налаштування крутного моменту |
| Цвет | салатовий |
| Комплектация | зарядний пристрій; акумулятор; сумка; шуруповерт-дриль |
| Конструкция | пістолетна |
| Макс. діаметр свердління дерева | 38 мм |
| Макс. діаметр свердління металу | 13 мм |
| Максимальный крутящий момент | 52 Нм H*m |
| Напряжение | 18 В В |
| Тип | дриль-шуруповерт |
| Тип двигателя | Щеточный |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Скорость вращения | 1750 об/хв |
- Цена: 6 360 ₴











