Фен будівельний акумуляторний Ryobi ONE+ R18HG-0 18В 0-470°C 170л/хв 0.6кг без АКБ та ЗП — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_5133004423_PR1
5 405 ₴
4 864 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
- Акумуляторна мобільність і компактна конструкція дозволяють працювати там, де це необхідно
- Нагрівання до температури 470ºС займає всього 60 секунд
- Світлодіодне підсвічування робочої області для більш акуратної роботи
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ryobi |
| Страна производитель | Тайвань |
| Вес | 0.6 кг |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Питание | Аккумулятор |
| Цвет | Желтый |
| Комплектация | редукційна насадка; рефлекторна насадка; без акумулятора; Без зарядного пристрою |
| Максимальная рабочая температура | 470 °C |
| Напряжение | 18 В В |
| Повітряний потік, л/хв | 170 |
| Подсветка | Да |
| Уровень звукового давления | 3 дб |
| Тип | пістолетний |
Информация для заказа
- Цена: 4 864 ₴











