Газонокосарка акумуляторна Ryobi Max Power RY36LMX51A-160 36В акб 1х6А·год 51см 70л 20-70мм самохідна 24.7кг — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_5133004589_PR1
38 477 ₴
34 629 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Безщіткова колісна газонокосарка, ширина скошування 51см. Безщітковий двигун забезпечує характеристики, аналогічні характеристикам бензинового інструменту. Регульована швидкість руху робить роботу максимально комфортною. Телескопічна рукоятка і складаний травозбірник 70л для зручності зберігання. Великі задні колеса для поліпшення маневреності. 7-позиційна регулювання висоти скошування за допомогою однієї рукояті. Відсік для зберігання другого акумулятора для збільшення тривалості роботи з газоном великої площі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ryobi |
| Страна производитель | Вьетнам |
| Мульчирование | Да |
| Уровень шума | 89.9 дБ |
| Тип | Газонокосилка |
| Тип привода | Аккумулятор |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 24.7 кг |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость батареи | 6 А/год |
| Цвет | чорний; жовтий |
| Комплектация | інструкція з експлуатації; картонна коробка; акумулятор; зарядний пристрій; газонокосарка; заглушка для мульчування |
| Максимальна висота скошування | 1000 мм |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Мінімальна висота скошування | 400 мм |
| Напруга акумулятора | 36 В |
| Обсяг мішка | 55 л |
| Рівень вібрації: похибка (к) | 0.7 |
| Тип двигателя | електричний (акумулятор) |
| Час заряду акумулятора (100%) | 200 хв |
| Ширина захоплення | 51 см |
Информация для заказа
- Цена: 34 629 ₴









