



Кущоріз-висоторіз ланцюговий мережевий Ryobi RP750450 450/750Вт 20/45см крок різу 20мм 2.7м 3.8/4.1кг — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_5133002315_PR1
9 937 ₴
8 943 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Електричний ланцюговий висоторіз та кущоріз Ryobi RP750450 призначений для догляду за деревами на садових та городніх ділянках. Висоторіз RPP750S має потужний привод, завдяки чому досягається чудова якість різання. Довжина штанги регулюється до 2,7 метра, що дає змогу працювати на висоті до 4 метрів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ryobi |
| Страна производитель | Китай |
| Длина шины | 200 мм |
| Состояние | Новое |
| Общие | |
| Вес | 3.8 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Да |
| Вид | Пила-висоторіз |
| Довжина ланцюга | 450 мм |
| Ключ регулювальний | Да |
| Обсяг бака для змащення | 0.8 л |
| Особенности | максимальна довжина штанги; кут нахилу; Довжина мережевого шнура; Щітковий двигун; Число робочих ходів; штанга |
| Мощность | 750 кВт Вт |
| Тип | Електричні |
| Скорость вращения цепи | 10 м/с м/сек |
Информация для заказа
- Цена: 8 943 ₴



