Шліфмашина кутова акумуляторна Ryobi ONE+ R18AG-0 115мм 18В 7500об/хв 2.5кг без АКБ та ЗП — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_5133001903_PR1
4 937 ₴
4 443 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Регулювання положення захисного кожуха без використання ключа. Двохпозиційний вимикач без можливості фіксації захистить оператора від випадкового включення інструменту.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ryobi |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 2.5 кг |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Выходная мощность | 18 Вт |
| Источник питания | акумулятор |
| Додаткові характеристики | похибка рівня вібрації; похибка рівня звукового тиску; похибка рівня звукової потужності |
| Диаметр диска | 115 мм |
| Комплектация | ключ; захисний кожух; шліфувальний круг; Бічна ручка |
| Напряжение | 18 В В |
| Показник вібрації ah | 6.9 м/с² |
| Розмір (діаметр) платформи | 22 мм |
| Різьба шпинделя | M14 |
| Тип | кутові (болгарки) |
| Швидкість холостого ходу | 7500 об/хв |
Информация для заказа
- Цена: 4 443 ₴









