Газонокосарка акумуляторна Ryobi ONE+ OLM1833B 18В 33см 35л 25-65мм 8.1кг без АКБ та ЗП — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_5133004305_PR1
9 773 ₴
8 796 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Газонокосарка акумуляторна Ryobi OLM1833B ONE +. Ширина скошування 33 см ідеальна для максимальної маневреності при роботі в саду. 5ти позиційне регулювання висоти скошування в діапазоні 25-65 мм здійснюється однією рукояткою. Ергономічна рукоять з 3-х позиційної регулюванням висоти зручна для будь-якого користувача. Функція EasyEdge ™ для підстригання кромок газону. Складаються і знімаються рукоятки і складаний травозбірник роблять газонокосарку компактної при зберіганні. Комплектується заглушкою для мульчування і травосборником 35 л.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ryobi |
| Страна производитель | Вьетнам |
| Мульчирование | Да |
| Тип | Газонокосилка |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 8.1 кг |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость батареи | 4 А/год |
| Цвет | чорний; жовтий |
| Комплектация | травозбірник; інструкція з експлуатації; заглушка для мульчування |
| Количество установок длины | 5 |
| Максимальна висота скошування | 65 мм |
| Мінімальна висота скошування | 25 мм |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Обсяг мішка | 35 л |
| Основні | Функція EasyEdge ™ для підстригання важкодоступних країв газону |
| Тип двигателя | електричний (акумулятор) |
| Час заряду акумулятора (100%) | 90 хв; 60 хв; 120 хв |
| Ширина захоплення | 33 см |
Информация для заказа
- Цена: 8 796 ₴











