Пила дискова універсальна акумуляторна Ryobi R18MMS-0 ONE+ 18В 85мм 1.9кг без АКБ та ЗП — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_5133004515_PR1
6 958 ₴
6 262 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
- Інноваційний занурювальний механізм сприяє створенню акуратних пропилів у деревині.
- Швидкість 4250 об/хв допомагає ефективно різати дерево на глибину до 26 мм, метал на глибину до 2 мм та плитку на глибину до 9 мм.
- Безключове регулювання глибини різу дозволяє змінювати налаштування швидко і легко.
- Універсальний пиляльний диск дозволяє працювати з різними матеріалами.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ryobi |
| Страна производитель | Китай |
| Диаметр посадочного отверстия | 15 мм |
| Питание | Аккумулятор |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции | |
| Вес | 1.9 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | торцювальна |
| Глибина різу при 90º | 26 мм |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Розмір диска | 85 мм |
| Тип | монтажна |
| Число ходів на холостому ходу | 4250 |
Информация для заказа
- Цена: 6 262 ₴











