Верстат складаний з лещатами Ryobi RSTSJ150 1070х980х895мм навантаження до 250кг 19кг — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_5133005891_PR1
11 599 ₴
10 439 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Виготовлений із міцних сталевих сплавів та важить всього 19 кг.
Лещата добре підходять для підтримки чи утримання заготовок, деталей автомобіля, велосипеда, пиломатеріалів, листів фанери, труб тощо.
Завдяки можливості складання верстака, його розміри можна зменшити з 1070х980х895 мм (у розкладеному вигляді) до 815х302х345 мм (у складеному вигляді).
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ryobi |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Общие параметры | |
| Вес | 19 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Відстань між щелепами | 0-950 |
| Зусилля натискання щелепи (губок) | 10 000 Н (1 000 кг) |
| Конструкция | складаний |
| Максимальная нагрузка | 150 кг кг |
| Розміри | 1070 х 980 х 895 |
| Розміри у складеному вигляді | 815х302х345 |
| Складная конструкция | Да |
| Тип | верстат |
Информация для заказа
- Цена: 10 439 ₴












