Пила торцювальна акумуляторна Ryobi ONE+ НР RMS18254X-0 18В з протяжкою диск 254мм 14кг без АКБ та ЗП — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_5133005736_PR1
24 086 ₴
21 677 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
НР Безщіткова торцювальна пила підходить для акуратних поперечних розрізів заготовок із поперечним перерізом до 89 х 320мм за 90°. Двигун нового покоління забезпечує високу потужність, а керуюча електроніка забезпечує максимальну тривалість роботи. Тонкий пиляльний диск 254мм преміальної якості з 40 твердосплавними тангенціальними зубами гарантує високу швидкість роботи і чистий різ Лита алюмінієва основа столу забезпечує ідеально рівну опорну поверхню. Дев'ять попередньо встановлених кутів нахилу до 48° і кутів скосу від 0 до 45°.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ryobi |
| Страна производитель | Китай |
| Диаметр посадочного отверстия | 30 мм |
| Питание | Аккумулятор |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 14 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Безщітковий двигун | Да |
| Вид | торцювальна |
| Комплектация | пильний диск; пилозбірник; ключ для заміни пильного полотна; без акумулятора і зарядного пристрою; верхня рукоятка; бічні упори; без АКБ; без зарядного пристрою |
| Оберти двигуна | 4100 об/хв |
| Розмір диска | 254 мм |
| Тип | дискова |
| Функции и возможности | з протяжкою |
Информация для заказа
- Цена: 21 677 ₴











