

Тример садовий Ryobi RLT4125 400Вт 25см телескопічний 1.9кг — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_5133002791_PR1
2 597 ₴
2 337 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Потужність 400 Вт. Ширина скошування 25 см. Телескопічна штанга. Функція EasyEdge для підрівнювання кромки газону. Покращений ергономічний дизайн і передня регульована рукоять.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ryobi |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Триммер |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.9 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Дополнительно | низький рівень вібрації; Похибка рівня вібрації; діаметр волосіні; автоматична подача волосіні; тип волосіні |
| Котушка з волосінню | 1.5 мм |
| Мощность двигателя | 400 Вт |
| Уровень шума | 96 дБ дБ |
| Тип двигателя | електричний (мережа) |
| Ширина захоплення | 25 см |
Информация для заказа
- Цена: 2 337 ₴



