


Стіл розпилювальний Ryobi RTS1800-G 1800Вт диск 254мм 4500об/хв 17.8кг — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_5133002021_PR1
17 261 ₴
15 535 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
- Литий алюмінієвий стіл є надійною опорою і гарантує акуратний рез
- Регульована рукоятка має подвійне призначення і дозволяє змінювати як висоту пропила, так і його кут
- Захист від перевантаження гарантує довгий термін служби і підвищує надійність інструменту
- Транспортир дозволяє легко і швидко встановлювати кут пропила в діапазоні від + 60 ° до -60 °
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ryobi |
| Страна производитель | Китай |
| Диаметр посадочного отверстия | 30 мм |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции | |
| Вес | 17.8 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | дискова |
| Глибина різу при 45º | 55 мм |
| Глибина різу при 90º | 80 мм |
| Питание | електромережа |
| Комплектация | диск |
| Кількість ріжучих роликів | 48 шт |
| Мощность двигателя | 1800 Вт Вт |
| Похибка рівня звукового тиску | 3 дБ (А) |
| Розмір диска | 254 мм |
| Уровень звукового давления | 95.5 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | 108 дБ (А) |
| Тип | дискова |
| Функции и возможности | захист від перевантаження двигуна |
Информация для заказа
- Цена: 15 535 ₴



