


Сучкоріз акумуляторний Ryobi ONE+ OLP1832BX 18В різ 32мм 250Нм 1.9кг без АКБ та ЗП — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_5133004392_PR1
7 402 ₴
6 662 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Акумуляторні ножиці для роботи у важкодоступних місцях. Двигун 18 В забезпечує різання гілок діаметром до 32 мм.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ryobi |
| Страна производитель | Вьетнам |
| Вес | 1.93 кг |
| Общая длина | 850 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина ножа | 3.2 см |
| Цвет | Желтый |
| Комплектация | Захисний кожух; Інструкція; Акумулятор і зарядний пристрій в комплект не входять; Акумуляторні ножиці; Ріжуче лезо |
| Максимальний діаметр зрізу | 32 мм |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Особенности | рукоятка з м'якою накладкою; включає гак для гілок |
| Тип | сікатор |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип питания | акумуляторний |
Информация для заказа
- Цена: 6 662 ₴



