Обприскувач акумуляторний Ryobi Max Power RY36BPSA-0 15л 36В 0.6-2.5л/хв комплект насадок 5.8кг без АКБ та ЗП — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_5133005775_PR1
11 045 ₴
9 940 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Обприскувач Ryobi RY36BPSA-0, MAX POWER 36В, акумуляторний ранцевий, бак 15 л, витрата 36-150 л/год, комплект насадок, (без АКБ і ЗУ) 5133005775. Розпилювач з регульованою швидкістю робить роботу простою та легкою, скорочуючи час, необхідний для вирішення поставленого завдання. М'які лямки забезпечують додатковий комфорт при тривалій роботі. Кожна лямка регулюється. Фіксатор вимикача дозволяє позбавитися необхідності утримувати курок тривалий час при великому обсязі роботи.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ryobi |
| Страна производитель | Вьетнам |
| Источник питания | Аккумуляторный |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 5.8 кг |
| Витрати рідини | 36 л/хв |
| Дополнительно | Рівень звукового тиску (Lpa)(дБ(А)) 53.24; Рівень звукової потужності (Lwa)(дБ(А)) 64.24 |
| Комплектация | Обприскувач; без АКБ; без ЗП; насадка для віялового розпилення; душова регульована насадка; подвійна насадка; конічна насадка |
| Напруга акумулятора | 36 В |
| Обсяг бака | 15 л |
| Мощность | 36 Вт Вт |
| Рабочее давление | 1.3 бар |
| Спосіб транспортування (перенесення) | на плечі |
| Тип | Аккумуляторный |
Информация для заказа
- Цена: 9 940 ₴








