Висоторіз ланцюговий акумуляторний Ryobi Max Power RY36PP25A-0 36В 25см 3м 4.3кг без АКБ та ЗП — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_5133005786_PR1
8 837 ₴
7 953 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Акумуляторний висоторіз Ryobi MAX POWER ідеальний для обрізання фруктових дерев, а також спилювання сухих чи поламаних гілок. Висока продуктивність завдяки швидкості ланцюга 5.5 м/с, з шиною 25 см.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ryobi |
| Страна производитель | Вьетнам |
| Длина шины | 250 мм |
| Шаг цепи | 3/8" |
| Состояние | Новое |
| Общие | |
| Вес | 4.3 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Да |
| Вид | Пила-висоторіз |
| Защитный кожух | Да |
| Масло | Да |
| Пила | Да |
| Ремінь | Да |
| Тип | Акумуляторні |
| Скорость вращения цепи | 5.5 м/с м/сек |
Информация для заказа
- Цена: 7 953 ₴












