Секатор акумуляторний Ryobi ONE+ HP RY18SCXA-120T 18В акб 1х2А·год ЗП d різа 28мм 0.83кг кейс — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_5133005788_PR1
8 611 ₴
7 750 ₴
Відмінно підходить навіть при використанні товстих садових рукавичок, оскільки натискання на гачок спуску не вимагає зусиль. Оснащений світлодіодним підсвічуванням для кращої видимості при роботі в глибині кущів.
Акуратно та точно обрізайте гілки без особливих зусиль за допомогою безщіткового акумуляторного секатора Ryobi RY18SCXA-120T серії ONE+ High Performance 18В.
Завдяки компактній та легкій конструкції та простому у використанні спусковому механізму він ідеально підходить для роботи однією рукою. Проста у використанні кнопка знижує стомлюваність користувача.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ryobi |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 0.83 кг |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | салатовий |
| Комплектация | Зарядний пристрій; Футляр для зберігання; Акумулятор і зарядний пристрій; Секатор |
| Максимальний діаметр зрізу | 28 мм |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Тип | сікатор |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип питания | акумуляторний |
- Цена: 7 750 ₴












