


Подрібнювач садовий мережевий Ryobi RSH2545B 2500Вт 45мм 40л ніж 13.4кг — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_5133002512_PR1
9 945 ₴
8 950 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
- Система різання - два обертових сталевих леза
- При роботі необхідно користуватися спеціальним штовхачем і уникати дотику пальців до ріжучого механізму
- Рама з ручками і великими колесами для зручності при переміщенні по саду
- Контейнер для збору відходів 40 л.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ryobi |
| Страна производитель | Китай |
| Уровень шума | 106.5 дБ |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 13.4 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Діаметр подрібнювального матеріалу | 45 мм |
| Питание | Сеть |
| Колеса для транспортування | Да |
| Комплектация | штовхач; Контейнер |
| Контейнер для збору | Да |
| Об `єм контейнера | 40 л |
| Мощность двигателя | 2500 Вт Вт |
| Система подрібнення | леза |
| Тип | подрібнювач |
| Тип двигателя | Электрический |
Информация для заказа
- Цена: 8 950 ₴



