


Шурупокрут-дриль ударний акумуляторний Ryobi ONE+ R18PD3-242S 18В 1х2А·год 1х4А·год ЗП 50Нм 500·1800об/хв 1.3кг сумка — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_5133003820_PR1
9 391 ₴
8 452 ₴
2 швидкісний редуктор дозволяє ефективно працювати з різними матеріалами.
24 положення муфти регулювання крутного моменту, для роботи з кріпленням різного розміру, що дозволяє легко і рівномірно загвинчувати шурупи.
LED підсвічування робочої області для покращення точності роботи.
Акумулятори, що входять до комплекту, ємністю 2.0 А·год і 4.0 А·год дозволяють використовувати шуруповерт-дриль акумуляторний Ryobi R18PD3-242S без проводів, тому не потрібно турбуватися про кабелі та подовжувачі.
Акумулятор сумісний із усіма інструментами Ryobi серії ONE+ 18В. Це означає, що можна використовувати ті самі акумулятори для всіх інструментів Ryobi серії ONE+.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ryobi |
| Страна производитель | Китай |
| Питание | Аккумулятор |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.3 кг |
| Дополнительные функции | |
| Ударный режим | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| К-сть акумуляторів | 2 шт |
| Ключові особливості | LED підсвічування робочої області |
| Цвет | салатовий |
| Комплектация | акумулятор - 2шт; зарядний пристрій; сумка; двостороння біта; ударний шурупокрут |
| Макс. діаметр свердління дерева | 38 мм |
| Макс. діаметр свердління металу | 13 мм |
| Максимальный крутящий момент | 50 Нм H*m |
| Напряжение | 18 В В |
| Тип | дриль-шуруповерт |
| Тип двигателя | Щеточный |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Частота удаpов | 23400 хв-1 |
| Скорость вращения | 1800 об/хв |
- Цена: 8 452 ₴



