

Висоторіз ланцюговий акумуляторний Ryobi ONE+ OPP1820 18В 20см 3м 3.7кг без АКБ та ЗП — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_5133001250_PR1
6 388 ₴
5 749 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Акумуляторний штанговий висоторіз Ryobi ONE+ OPP1820 — інструмент, призначений для догляду за фруктовим садом, кущами без використання драбин або спеціального помосту. Різальна частина розміщена під кутом відносно штанги, завдяки чому гарантується комфортніше різання важкодоступних гілок.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ryobi |
| Страна производитель | Китай |
| Длина шины | 200 мм |
| Шаг цепи | 3/8" |
| Состояние | Новое |
| Общие | |
| Вес | 4.1 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Да |
| Вид | Пила-висоторіз |
| Значення вібрацій ah | 2.5 м/с2 |
| Картонна упаковка | Да |
| Масло | Да |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Обсяг бака для змащення | 0.6 л |
| Пила | Да |
| Рівень звукової потужності | 83 дБ |
| Тип | Акумуляторні |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Скорость вращения цепи | 5.5 м/с м/сек |
| Ширина пазу | 1.27 мм |
Информация для заказа
- Цена: 5 749 ₴



