
Лещата TOPEX, чавунні, 75мм, 4.2кг — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_07A107_PR1
1 689 ₴
1 520 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Лещата слюсарні TOPEX з високою силою затиску губок. Призначені для закріплення предметів, що піддаються обробці ручним або машинним способом. Міцна чавунна конструкція з ковадлом і загартованим різьбленням дозволяє використовувати лещата для важких робіт. Бренд TOPEX призначений для домашніх майстрів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TOPEX |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид лещат | слюсарні |
| Габарити | 22 x 11.2 |
| Глибина затиску | 89 мм |
| Ковадло | Да |
| Матеріал корпуса | метал |
| Механізм стиснення | різьбовий |
| Розмір (ширина) губок | 75 мм |
| Тип | лещата |
Информация для заказа
- Цена: 1 520 ₴



