

Пила дискова акумуляторна GRAPHITE Energy+ 18В 150х10мм 2.77кг без АКБ та ЗП — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_58G008_PR1
3 038 ₴
2 734 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Дискова пилка GRAPHITE, сумісна з акумуляторами 18 В, Li-Ion, GRAPHITE Energy+. Пилка дозволяє виконувати різання під кутом у діапазоні від 0° до 45°. Максимальна товщина розпилюваного матеріалу складає 48 мм. Регулювання кута і глибини різання не вимагає використання інструментів. Пилка сумісна з різальними дисками зовнішнім діаметром 150 мм і діаметром отвору 10 мм. Швидкість обертання диска на яловому ході складає 4200 об./хв. Пилку обладнано ручкою з блокуванням від випадкового ввімкнення, яка вкрита протиковзаючим пластиком, завдяки якому робота нею є зручною та безпечною. Опірна рамка та верхній кожух виготовлені з міцного сплаву алюмінію. Пилка постачається у комплекті з напрямною для поздовжнього різання та торцевим ключем.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Graphite |
| Страна производитель | Китай |
| Диаметр посадочного отверстия | 10 мм |
| Питание | Аккумулятор |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | дискова |
| Глибина пропилювання | 48 мм |
| Кут нахилу пилки | 45 ° |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Оберти двигуна | 4200 об/хв |
| Розмір диска | 150 мм |
| Тип | ручна |
| Функции и возможности | блокування кнопки включення; лазерний покажчик лінії різу для точного пиляння; м'яка антиковзна рукоятка; патрубок для видалення пилу |
Информация для заказа
- Цена: 2 734 ₴



