
Пилосос професійний Karcher NT 30/1 Me Classic 1500Вт 227мБар контейнер 30л 10.9кг — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_1.428-568.0_PR1
10 581 ₴
9 523 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Подовження терміну гарантійного обслуговування
При реєстрації апарату, що має гарантійний термін 12 місяців, на сайті www.karcher.ua покупець отримує сертифікат, що дає право на додатковий строк гарантійного обслуговування.
Увага! Продовження гарантії можливе тільки для фізичних осіб. Якщо апарат був придбаний юридичною особою, гарантія становить 1 рік без можливості продовження гарантійного терміну.
| № | Техніка | Стандартная гарантія | Додаткова гарантія* |
| 1 | Побутові насоси | 1 рік | + 4 роки |
| 2 | Мінімийки класу К5; Пилососи DS 6.000 Mediclean, DS 6 Premium; Господарські пилососи WD | 1 рік | + 4 роки |
| 2 | Мінімийки з водяним охолодженням двигуна | 1 рік | + 2 роки |
| 3 | Всі апарати побутового направлення | 1 рік | + 1 рік |
| 4 | Апарати серії Classic професійного направлення | 1 рік | + 1 рік |
| 5 | Прасувальна дошка, парова праска** | 1 рік*** | - |
| 7 | Аксесуари (включая садові аксесуари, полив, шланги) | 1 рік*** | - |
| 8 | Літій-іонні акумулятори та зарядні пристрої | 2 года*** | - |
* при умові реєстрації на сайті ** при покупці, як окремий аксесуар *** без окремого гарантійного талона, при наявності чека, без права подовження гарантії
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Потребляемая мощность | 1500 Вт |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 8 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Длина сетевого шнура | 6.5 м |
| Уровень шума | 78 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| Расход воздуха | 59 литр/мин |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 645 x 375 x 360 |
| Питание | Сеть |
| Цвет | сірий; нержавіюча сталь |
| Комплектация | шланг; насадки; Подовжувальна трубка; фільтр-мішок; сміттєзбірник |
| насадки | щілинна; насадка для підлоги |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Обсяг пилозбірника | 30 л |
| Разрежение | 227 мбар |
| Тип | Профессиональный |
| Тип пылесборника | змінний паперовий мішок |
| Тип уборки | сухе; вологе |
| Фільтр патрон | Да |
Информация для заказа
- Цена: 9 523 ₴



