

Шліфмашина вібраційна Einhell TE-OS 2520 E 250Вт 230х115мм 14000-24000кол/хв 1.9кг — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_4460620_PR1
2 256 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Нова компактна, надійна, зручна шліфувальна машина Einhell TE-OS 2520 E серії Expert призначена для чищення/шліфування великих поверхонь з дерева, пластику або металу. Електронний контроль швидкості дозволяє, відрегулювати потужність машини в залежності від матеріалу, що обробляється. Затискної механізм і мікро-липучка на інструменті дають користувачеві вільний вибір абразивів, які можуть бути замінені швидко і легко. Завдяки ергономічному дизайну і м'якій накладці шліфувальну машину Einhell TE-OS 2520 E дуже зручно тримати в руці. Для забезпечення низького рівня вібрації були розроблені спеціальні віброізолятори. Активна система видалення пилу з фільтром зберігає робочу зону в чистоті, а можливість підключення пилососа забезпечує максимальну чистоту. Для зберігання і транспортування шліфувальної машини в комплекті йде пластиковий кейс.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Einhell |
| Вес | 1.9 кг |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 190 мм мм |
| Источник питания | мережа |
| Длина | 410 мм мм |
| Додаткові характеристики | система пиловидалення; ергономічна конструкція; спеціальні віброізолятори для забезпечення низького рівня вібрації; Електронний контроль швидкості |
| Цвет | Алый |
| Комплектация | пластиковий кейс |
| Кріплення розхідника на платформі | липучка |
| Напряжение | 230 В В |
| Розмір шліфувальної поверхні | 230 x 115 мм |
| Потребляемая мощность | 0.25 кВт при работе |
| Тип | вібраційні |
| Частота колебаний | 24000 кол/хв |
| Швидкість холостого ходу | 12000 об/хв |
| Ширина | 138 мм мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 256 ₴



