


Фарборозпилювач Einhell TC-SY 700 S 700Вт 1000мл/хв — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_4260020_PR1
3 065 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Електричний краскопульт Einhell TC-SY 700 S являє собою напівстаціонарну ручну систему розпилення фарби для фарбування середніх і великих поверхонь і адаптований для використання з малярськими фарбами для приміщень, що містять розчинники і розбавляється водою емалей, глазурі, грунтовок, прозорих лаків, захисних автомобільних лаків, барвників і засобів для захисту деревини. Регулятор витрати фарби і регульоване сопло для вертикальної, горизонтальної та круглої струменя, дозволяють адаптувати краскопульт до різних завдань дозволяючи акуратно і точно проводити фарбувальні роботи.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Einhell |
| Вес | 2.29 кг |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Електричні |
| Длина шланга | 3.5 м |
| Діаметр форсунки | 2.5 мм |
| Комплектация | Щітка для чищення; Шланг; Голка для прочищення форсунки; Сопло(а); Ємність для визначення в'язкості; Ємність для фарби з вимірювальною шкалою; Кришка для ємності з фарбою; Знімна підставка гнучке робоче і шлангове сховище в одному |
| Макс. в'язкість | 70 DIN-сек |
| Напряжение | 230 В В |
| Обсяг контейнера | 1 л |
| Розміри (ВхШхГ) | 400 x 255 x 285 |
| Потребляемая мощность | 700 Вт при работе |
| Тип | Краскопульти |
Информация для заказа
- Цена: 3 065 ₴



