Шліфмашина кутова Metabo WEQ 1400-125 125мм 1400Вт 11500об/хв 2.2кг — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_600347000_PR1
5 954 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
- Надійна, універсальна і економічна: ергономічна кутова шліфмашина для будь-яких завдань
- Потужний двигун з високою стійкістю до перевантажень
- Tacho-Constamatic (TC)-повнохвильова електроніка: висока продуктивність завдяки постійній кількості обертів при навантаженні
- Швидка заміна дисків без інструментів одним натисненням кнопки завдяки системі Metabo M-Quick
- Механічна запобіжна муфта Metabo S-automatіc: при блокуванні диска забезпечує найменшу віддачу серед конкурентів — для максимального захисту користувача та безперервної роботи
- Електронна система відключення при перевантаженні для тривалого терміну експлуатації
- Електронний м'який пуск та захист від повторного пуску
- Корпус редуктора може монтуватися з поворотом кроками 90° для управління лівою рукою або для різання
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 2.2 кг |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Выходная мощность | 780 Вт |
| Источник питания | мережа |
| Довжина кабеля | 4 м |
| Додаткові характеристики | плавний пуск двигуна; захист двигуна від перевантаження; система Metabo M-Quick; повнохвильова електроніка Constamatic (C); автоматична запобіжна муфта Metabo S-automatic; корпус редуктора може монтуватися з поворотом на 90 ° |
| Диаметр диска | 125 мм |
| Цвет | Желтый |
| Комплектация | додаткова рукоятка; опорний фланець; затискна гайка; захисний кожух |
| Обертаючий момент | 3.3 Нм |
| Показник вібрації ah | 2.5 м/сек²; 7.5 м/с² |
| Похибка k | 1.5 м/с2 |
| Уровень звукового давления | 87 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | 98 дБ (А) |
| Різьба шпинделя | M14 |
| Потребляемая мощность | 1.4 кВт при работе |
| Тип | кутові (болгарки) |
| Швидкість обертів при навантаженні | 10500 |
| Швидкість холостого ходу | 11500 об/хв |
Информация для заказа
- Цена: 5 954 ₴



