



Шурупокрут-дриль акумуляторний Metabo PowerMaxx SB 12 Set 12В 2x2А·год 17·40Нм 0-360·0-1400об/хв 1.1кг — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_601036870_PR1
12 151 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
- Висока потужність та компактні розміри.
- Крутний момент 40 Нм забезпечує витривалий редуктор, який розрахований на інтенсивні навантаження.
- Дві швидкості роботи дозволяють однаково ефективно закручувати шурупи та просвердлювати отвори у різних матеріалах.
- Шпиндель обладнаний внутрішнім шестигранником. Якщо зняти патрон, шуруповерт стає коротшим, а біту можна встановлювати безпосередньо в шпиндель.
- Підсвічування з функцією післясвітлення полегшує роботу у слабко освітлених місцях.
- Також передбачено функцію реверсу.
- Гальмо вибігу для робіт високої точності.
- Зручний сталевий гачок для кріплення на пояс.
- Слайдерні акумулятори мають індикацію заряду та надійно фіксуються на інструменті.
- Система Metabo ULTRA-M забезпечує не тільки швидкий, але і щадний режим заряду акумулятора, що продовжує термін його експлуатації та дозволяє надавати 3-річну гарантію.
- Велика кількість високоякісного оснащення, одразу в комплекті.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Страна производитель | Китай |
| Питание | Аккумулятор |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.1 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 2 а/год |
| Діаметр патрона | 10 мм |
| Звукова потужність | 75 дБ(А) |
| Звуковое давление | 64 дБ(А) |
| К-сть акумуляторів | 2 шт |
| Ключові особливості | реверс; підсвічування; Технологія Ultra-M |
| Комплектация | акумулятор - 2шт; зарядний пристрій; Набір свердел; шуруповерт; Швидкозатискний патрон; набір біт; кейс; гачок; ніж; блокнот; олівець |
| Крутний момент (м'який) | 17 Нм |
| Макс. діаметр свердління дерева | 18 мм |
| Макс. діаметр свердління металу | 10 мм |
| Максимальный крутящий момент | 40 Нм H*m |
| Напряжение | 12 В В |
| Рівень вібрації (похибка) | 1.5 м/сек² |
| Тип | дриль-шуруповерт |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Скорость вращения | 1400 об/хв |
Информация для заказа
- Цена: 12 151 ₴



