Шурупокрут-дриль акумуляторний Metabo PowerMaxx BS BASIC 12В 2х2А·год 17·34Нм 0-360·0-1400об/хв 0.8кг — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_600984500_PR1
6 135 ₴
4 282 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Легкий і компактний дриль-шуруповерт — укорочена конструкція для універсального використання. Шпиндель з внутрішнім шестигранником для насадок дозволяє обійтися без патрона. Вбудоване підсвічування робочої зони. Зі зручним гачком для носіння на ремені, з фіксацією без інструменту праворуч або ліворуч. Практична індикація ємності для контролю рівня зарядки акумулятора.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Страна производитель | Китай |
| Тип патрона | Шестигранник |
| Питание | Аккумулятор |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.8 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 2 а/год |
| Діаметр патрона | 1 мм |
| Зарядное устройство | LC 12 |
| Звукова потужність | 75 дБ(А) |
| Звуковое давление | 64 дБ(А) |
| К-сть акумуляторів | 2 шт |
| кейс | Да |
| Ключові особливості | підсвічування |
| Цвет | чорний з зеленим |
| Комплектация | акумулятор - 2шт; зарядний пристрій; Швидкозатискний патрон; гачок для носіння на ремені 2 акумуляторні блоки |
| Конструкция | пістолетна |
| Крутний момент (м'який) | 17 Нм |
| Количество скоростей | 2 шт шт. |
| Макс. діаметр свердління дерева | 18 мм |
| Макс. діаметр свердління металу | 10 мм |
| Максимальный крутящий момент | 34 Нм H*m |
| Напряжение | 12 В В |
| Регульований крутний момент | 0.5 - 5 |
| Режим работы | свердління; закручування |
| Рівень вібрації (похибка) | 1.5 м/сек² |
| Рівень вібрації (ударне закручування) | 2.5 м/сек² |
| Тип | дриль-шуруповерт |
| Скорость вращения | 1400 об/хв |
Информация для заказа
- Цена: 4 282 ₴











