



Ящик модульний для інструменту Einhell E-Case M, 33х44.4х29.5см, пластик — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_4540021_PR1
2 952 ₴
Особливості:
Корпус виготовлений з поліпропілену і тому не тільки захищений від бризок завдяки ергомомічному дизайну, але також є термостійким та ударостійким. Міцна конструкція дозволяє витримувати загальне навантаження до 90 кг. Завдяки внутрішній висоті 25 см E-Case M підходить для зберігання великих виробів Einhell, таких як ручні циркулярні пилки, перфоратори або акумуляторні рубанки. Для оптимального комфорту при транспортуванні є складна ергономічна ручка. E-Case M може бути оснащений навісним замком для захисту від крадіжки. У комплект входить лотк для ручного інструменту та наклейка для маркування вмісту.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Einhell |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Ящик |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.9 кг |
| Высота | 250 мм |
| Длина | 420 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Грузоподъемность | 90 кг |
| Цвет | чорний з червоним |
| Материал | Пластик |
- Цена: 2 952 ₴



