Мінімийка високого тиску Einhell TE-HP 140 1900Вт 140бар 420л/год шланг 5м 11.5кг — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_4140760_PR1
10 998 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Мийка високого тиску Einhell TC-HP 140 - надійний і універсальний інструмент, призначений для вирішення широкого спектра завдань з очищення. З потужністю 1900 Вт, максимальним тиском 140 бар і витратою води 420 літрів на годину мийка з легкістю впорається з найрізноманітнішими завданнями, як-от миття автомобіля, терас і патіо, садового інструменту та меблів, фасаду будівель і т.д. Оснащена надійним асинхронним електродвигуном, п'ятиметровим шлангом високого тиску і функцією автоматичної зупинки електродвигуна.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Einhell |
| Страна производитель | Китай |
| Максимальное давление | 140 бар |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 11.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Бак для миючого засобу | Да |
| Длина шланга для воды | 5 м |
| Комплектация | щітка; пістолет; струменева трубка; Шланг; Піноутворювач; мінімийка високого тиску; обертове сопло; точкова і широка насадка; насадка-прибиральник для патіо |
| Максимальная температура воды | 40 °C |
| Особенности | колеса для зручності транспортування; автоматичне ввімкнення та вимкнення; вбудована висувна ручка; кріплення для насадок на корпусі мийки |
| Мощность | 1900 Вт Вт |
| Производительность | 420 л/год |
| Тип | мийка високого тиску |
Информация для заказа
- Цена: 10 998 ₴










