
Візок вантажний Tolsen платформний складаний, метал, платформа 90x60см, до 300кг — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_62606_PR1
4 629 ₴
4 166 ₴
Платформа на колесах представляє собою спеціальне пристосування для переміщення великих предметів. Модель розрахована на максимальне навантаження 300 кг. Підходить для використання як на складах, так і в побуті.
Платформа оснащена фіксатором для розкритого положення 90°. Зручне пересування за ручку забезпечують поворотні колеса діаметром 120 мм: PP + TPR. Конструкція відповідає міжнародним стандартам якості та безпеки, про що свідчить маркування TUV / GS.
Розміри платформи: 900х600 мм.
Упаковка: пластиковий пакет з кольоровою наліпкою.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tolsen |
| Страна производитель | Китай |
| Грузоподъемность | 300 кг |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 84.5 см мм |
| Глубина | 90 см |
| Диаметр колеса | 12 см |
| Цвет | Желтый |
| Кількість колес | 4 шт |
| Особенности | складна конструкція для зручного зберігання; відповідає міжнародним стандартам якості та безпеки (маркування TUV / GS); поворотні колеса: PP + TPR; з фіксатором для розкритого положення 90° |
| Тип | візок вантажний |
| Ширина | 60 см мм |
- Цена: 4 166 ₴



